Bana En Yakın Kargo Şubesi Nerede?

İnternetin hayatımızda artan önemiyle beraber online alışveriş siteleri de vazgeçilmezlerimizden biri oldu. Yaklaşık 5 dakika içerisinde o aylardır aradığımız kıyafeti bulmak, evimizin o kaçınılmaz ihtiyacı olan mobilyayı almak artık çok kolay.

Dakikalar içerisinde bu kadar önemli işleri halledebiliyor ve birkaç tıkla siparişimizi verebiliyoruz ve satın aldığımız ürünün bir şekilde tarafımıza ulaşması gerekiyor.

Bu hizmeti de kargo firmaları sağlıyorlar.

Kargopark’ın Yurtiçi Kargo‘nun çözüm ortağı olduğunu biliyor muydunuz? Kargopark hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Ancak sadece birkaç tıkla halledebildiğimiz bu alışveriş süreçleri, kargo aşamasındayken birçok ekstra iş yükü doğuruyorlar.

Evde sürekli birinin olmaması, mesai saatleri ve site yönetiminin kargo kabul etmiyor oluşu gibi birçok sebepten ötürü kargomuza kavuşmamız yılan hikayesine dönebiliyor.

Size en yakın kargo şubesi, self servis kargo istasyonu Kargopark! Self servis kargo istasyonlarıyla ilgili detaylı bilgi için bu yazımızı okuyun.

Bize verdiğimiz adresten ulaşamayan kargo firmaları da doğal olarak teslimatımızı en yakın kargo şubesine yönlendiriyorlar. Biz de kargomuza ulaşabilmek için doğal olarak “bana en yakın kargo şubesi nerede” sorusunu soruyoruz.

Daha sonra da gerekirse işten izin alıp, gerekirse de bir arkadaşımızı yönlendirip kargomuzu teslim almaya çalışıyoruz.

Özellikle İstanbul gibi kalabalık metropollerde kargo şubesini bulmak, arabayı uygun bir yere park etmek ve şubeye ulaşmak büyük bir uğraş haline gelebiliyor.

Günümüzde teknoloji bu denli hayatımıza girmiş olmasına rağmen neden buna bir çözüm bulunamıyor? Aslında tüm bu problemlerin bir çözümü var, Kargopark.

En Yakın Kargo Şubesi: Kargopark

Kargopark, uzun bir ar-ge sürecinin ardından Türkiye’nin en köklü yazılım firmalarından olan Senkron Yazılım tarafından üretilmiş bir 7/24 kargo istasyonudur.

Kargopark ile kargonuzu teslim almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. “ Bana en yakın kargo şubesi nerede?” demeyin, çünkü artık size en yakın kargo şubesi Kargopark!

Siz de Kargopark kullanmak için site yöneticinizi bize yönlendirin!

FORMU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN