Evde Veya İşte Kargo Bekleme Dönemi Sona Erdi!

Sosyal statümüz ne olursa olsun 21. yüzyılda belki de sahip olunması, elde tutulması ve kaybedilmemesi gereken en önemli kavram “Zaman” dır. Ve bu “Zaman”; metrobüsle iş arasına, işle ev arasına, doktor randevusuna, devlet dairesine evrak yetiştirmeye, veli toplantısı, kariyer eğitimleri gibi daha bir sürü günlük koşturmaca arasına sıkışmışken bizleri gün boyu ofisimize, evimize mahkum ediyor. Bunun yanında diğer bir zaman kaybı da genelde geç gelen kargolardır. Bu da yetmezmiş gibi kargo merkezlerinde uzun süre dağıtıma çıkmayı beklerken deforme olmuş kargo paketleri ve zarar gören ürünler de paketi açtığımızda karşılaşacağımız sürprizlerin sadece bir kısmıdır.

Kargopark İle Zamanınızı Kendiniz Yönetin!

Kargo beklediği için evden çıkamayan ,evde bulunmadığında ise paketine gecikmeli olarak ulaşan alıcılar için ,müşteri konforunu ön planda tutmayı amaçlayan Kargopark, harika bir çözüm üretip evde kargo bekleme dönemini sona erdiriyor. Üstelik bunu yaparken de kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmiyor. Yani kargolarınıza ulaşmak hem zahmetsiz, hem de maliyetsiz bir hal alıyor. İşten eve dönerken yol üzerinde uğrayacağınız ortak kargo istasyonlarımızdan, kargonuza kolayca ulaşabilir ve günlük yaşantınıza aksaklık yaşamadan devam edebilirsiniz.

Kargopark ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla iş yerinize, site veya rezidans gibi ortak kullanım alanlarının bulunduğu noktalara gelen talep üzerine kuracağı Kargopark kullanıcılarına, Ortak Kargo İstasyonları ile bulunduğunuz konumdan hizmet almanızı sağlayan bir erişim kolaylığı da sunmaktadır. Böylelikle kargolarınıza güvenli alanlarınızdan uzaklaşmadan ulaşabilirsiniz.

Ayrıcalıklar bunlarla da sınırlı değil;

Kargonuzu belirli saat dilimlerine sıkışarak değil,teslim edildi bilgisi tarafınıza ulaştıktan sonra size uygun gün ve saatte ortak kargo istasyonlarımızdan, güvenli dolaplarınızdan TC kimlik numaranızı girerek kargonuzu kolaylıkla temin edebilirsiniz.Kargopark hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçin.

Diğer blog yazılarımıza göz atın: https://kargopark.com/blog/

Bizi Linkedin’den takip etmeyi unutmayın! https://www.linkedin.com/company/11414626/