Güvenli Kargo Teslimatı

Hem bireysel hem de kurumsal anlamda herkesin en çok önem verdiği konulardan birisi de kargoların güvenli bir biçimde ulaştırılmasıdır. Bunu sağlamak için mutlaka güvenilir bir firma ile çalışmak gerekmektedir. Kargopark sizlere tüm gönderilerinizi güvenilir bir biçimde teslim teslim alma imkanı sunmaktadır. Üstelik bu hizmet 7 gün 24 saat devam eden kaliteli bir hizmettir.

güvenli kargo

Peki nedir Kargopark ve nasıl çalışır?

Kargopark, site, kurumlar, rezidans gibi alanlara kurulan, yaşam ve çalışma alanlarının güvenliğini arttırmaya yardımcı, kargo teslim alımını self servis hale getiren, zaman ve maliyet sorunlarına karşı oluşturulan 7 gün 24 saat hizmette ve kamera ile izlenebilen güvenilir ortak kargo istasyonu çözümüdür. Kargopark kurumlarda ve çok haneli sitelerde uygun bir lokasyona kurulmakta ve kargo şirketleri ile bağlantılı bir biçimde çalışmaktadır. Kargo sahipleri bu alandan isterse kargosunu teslim alabilir. Kargopark, pratik, güvenli ve kullanıcı memnuniyetini yükselten uygulamaları ile yenilikçi teknolojisi sayesinde kurumlara ve toplu yaşam alanlarına konfor sağlar.

KARGOPARK NASIL ÇALIŞIR?

Öncelikle anlaşma sağlandığı takdirde kurumlara ve sitelere uygun bir lokasyona ortak kargo istasyonu kurulumu yapılmaktadır. Daha sonra kargo görevlisi Kargopark noktasına gelerek kendi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmakta ve paketleri de boyutlarına göre uygun raflara yerleştirmektedir. Bu raflar tamamen güvenlidir ve kargo sahibi dışında kimse tarafından açılamaz. Daha sonra sistem tarafından paketin sahibinin cep telefonuna tek kullanımlık bir kod gönderilir. Bu kod ile gönderiyi teslim almak mümkün olmaktadır. Kargo sahibi, tek kullanımlık kod kendisine ulaştıktan sonra Kargopark istasyonuna giderek TC ve şifre ile giriş yapar ve açılan gözden kargosunu teslim alır. Kargopark istasyonu, tüm anlaşmalı kargo şirketleri ile entegre bir biçimde çalışmaktadır.

Daha fazla kontrol, ekstra güvenlik ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL