Kargo Takip Sistemi Kargopark

Kargolarla Olan İlişkimiz

İnternetin yaygınlaşması ve internetten alışveriş yapmanın artık son derece kolay olduğu bu zamanda, toplumun yüksek bir çoğunluğu internet alışverişini tercih ediyor. Kargo firmaları ile bizi doğal olarak bir araya getiren ve haşır neşir eden bu durum, bazı sorunları da tabi ki beraberinde getiriyor. İnternet üzerinden siparişin verilmesinden itibaren zorlu ve yorucu bir bekleyiş süreci de tüketicinin karşısına çıkıyor. İnsanlar bir an önce siparişlerinin sorunsuzca teslim edilmesini istiyorlar. 

Başlıca Problemler

Siparişin verilmesinin ardından tüketicinin aklına onlarca soru geliyor. En basit soru örnekleri arasında “ne zaman  gelecek, sorunsuz gelecek mi, ben evde yokken gelirse, şu anda nerede” gibi sorular yer alıyor. Bütün bu sorular ve bekleyiş süreci tüketiciyi haliyle yoruyor. Bunlar dışında firmalar ile olan iletişim sıkıntısını da unutmamak gerek tabii. 

Kargo Takip Sistemi Kargopark

Tüm bu sorulara ve sorunlara çözüm olarak ortaya çıkan Kargopark, site ve toplu yaşam alanlarına kurulan ve kargo teslim alımını self servis haline getiren bir ortak kargo istasyonu çözümüdür. Kargopark sayesinde kişi paketi değil, paket kişiyi bekler. Kargopark, firmalar ile entegre şekilde çalışır. Paketler, kurye tarafından sitelere ve toplu yaşam alanlarına kurulan ortak kargo istasyonunda bulunan bölmelere konularak kilitlenir. Gönderi sahibine teslimatın yapıldığı ve kargonun istasyondan teslim alınabileceği bilgisi verilir. Paket sahibi, ortak istasyona giderek TC. kimlik numarası ile bölmeyi açarak paketini teslim alır. İşte bu kadar basit ! 

Kargopark, kargo teslim alımı ve kargo süreçlerini çok daha kolay ve zahmetsiz hale getiriyor. Tüketicilerin karşılaştığı tüm zorlu süreçleri ve sorunları ortadan kaldırarak kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunuyor. 

Kargopark Kargo Takip Sistemi sayesinde tüketiciler “paketim ben evde yokken gelir mi, paketim nerede, şubeye gitmem gerekir mi ? “ gibi soruların tamamına çözüm bulmuş oluyorlar. Kargopark İstasyonu, siz paketinizi gelip alana kadar paketinizi güvende tutar, dış etmenlerden korur ve başına bir şey gelmesini engeller. Siz gidip paketinizi teslim alana kadar paket tamamen güvendedir !

Ulaşmayan kargo problemleri ve çözümü ile ilgili bilgi için son blog yazımıza göz atın : 

https://kargopark.com/ulasmayan-kargo-problemleri/

Daha fazla bilgi almak için email veya telefon yoluyla iletişime geçebilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ekibimiz sizi mümkün olan en kısa sürede arayacak ve tüm sorularınızı cevaplayacaktır. 

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın, güncellemelerden anında haberdar olun !

Senkron Yazılım’ın diğer ürünlerine göz atın : www.senkron.net

Siz de sitenize Kargopark kurulumunu gerçekleştirin, site yönetimini daha kolay gerçekleştirin.

Satış ekibimizle iletişime geçmek için tıklayın.

DAHA FAZLA BİLGİ AL