Kargo Teslim Noktası Nedir ?  

Günümüzde birçok insan sıkıntılı kargo süreçlerinden mağdur olmaktadır.  İnternetten sipariş verildikten sonra kargoyu bekleme, kargonun teslim alınması için evde olma zorunluluğu, kargo ne zaman gelecek, evde olunmaması durumunda kargonun şubeye teslim edilmesi gibi bir çok sorun ortaya çıkmaktadır. Tüm bu sorunların önüne geçmek kargo teslim noktaları ile çok kolay. 

Kargo Teslim Noktaları 

Kargo teslim noktaları bu gibi sorunların önüne geçmek için ortaya çıkmış çözümlerdir. 

İstenilen her yere kurulabilen bu kargo teslim noktaları, insanların kargolarını sorunsuzca ve diledikleri zaman teslim alabilmelerine olanak sağlıyor. Böylece kargo şirketi teslimat için eve geldiğinde evde olma zorunluluğu ortadan kalkmış oluyor. Ortak kargo teslim noktalarına bırakılan kargolar sahipleri onları teslim alana kadar kilitli ve güvenli dolaplarda saklanır. 

Tc kimlik numrası gerektiren bu dolapları yalnızca kargo sahibi açabilir, bu sayede kargonuzu başka biri teslim alamaz. 

Toplu yaşam alanlarına kurulan kargo teslim noktaları, aynı zamanda bu alanlardaki güvenlik zaafiyetini de ortadan kaldırır. Site yönetiminin yükünü azaltır. Kargo sahibinin tek yapması gereken, paketi kargo teslim noktasına teslim edildiği zaman gidip paketini almaktır. Kargo sahibinin paketi teslim alması için evde olması gerekmez, teslim edilemeyen kargoların şubeye geri dönmesi gibi sorunlar ortadan kalkar. 

Ortak kargo teslim noktaları hayatımızı kolaylaştırıyor. Kargopark 7/24 açık ortak kargo istasyonu sayesinde kargo süreçleri ile ilgili tüm problemler ortadan kalkmış oluyor. 

Diğer blog yazılarımızı okumak için : https://kargopark.com/blog/

Senkron Yazılım hakkında daha fazla bilgi almak için : www.senkron.net

Siz de sitenize Kargopark kurulumunu gerçekleştirin, site yönetimini daha kolay gerçekleştirin.

Satış ekibimizle iletişime geçmek için tıklayın.

DAHA FAZLA BİLGİ AL