Kargoları Teslim Almanın Kolay Yolu 

İnternette dolaşırken bir kazak gördünüz, sipariş verdiniz, siparişinizin elinize ulaşacağı günü sabırsızlıkla beklemeye başladınız. Siparişinizin kargoya verilmiş olması ile herşey bitmiyor tabi ki. Bu, aslında zorlu ve yorucu bir sürecin daha sadece başlangıcı. 

Bir takım soruları da beraberinde getiriyor bu süreç. Kargom belirtilen tarihte teslim edilecek mi, sorunsuz bir şekilde bana ulaşacak mı, ya ben evde değilken teslimat gelirse…

Bunlar, birçok kişinin sorduğu sorular ve yaşadığı sorunlar. İnsanlar artık internetten alışveriş yapmaktan çekinmiyor ve online alışveriş hiç olmadığı kadar yaygın. Fakat hiç bir insan, kargosunun tam zamanında ve sorunsuz şekilde teslim edileceğine tam olarak inanmıyor. 

Ancak kargoların teslim alınmasının kolay bir yolu var. İnsanların çokça şikayet ettiği bu durumu farkeden Kargopark, bu duruma müdahale ediyor. Kargo teslim süreci ile ilgili tüm sorunlara köklü ve yenilikçi bir çözüm getiren Kargopark, site, rezidans ve toplu yaşam alanlarına yönelik geliştirilmiş ve bunların güvenliğini artırmaya yardımcı, 7/24 kamera sistemi ile izlenebilen, kargo teslim alımını self servis hale getiren ortak bir kargo istasyonudur. 

Kargopark Bunu Nasıl Mümkün Kılıyor ?

Kargopark ; Aras, MNG, UPS ve Yurtiçi kargo ile entegre şekilde çalışır. Şiparişiniz teslimata hazır olduğunda kargo görevlisi paketinizi, size en yakın Kargopark Ortak Kargo İstasyonundaki uygun boyutlardaki kutulardan birine koyar ve kutuyu kilitler. Ardından size gelen bilgilendirme mesajı ile kargonuzun teslim alınmaya hazır olduğu bilgisi verilir. Siz kargom ne zaman gelecek, şubeye gitmem gerekir mi, evde olmadığımda teslimata gelirler mi gibi sorular sormanıza gerek kalmadan kargonuzu dilediğiniz zaman TC kimlik bilgilerinizi doğrulayarak teslim alabilirsiniz. 

Kargopark ile siteler daha güvenli, kargo teslimatları çok daha kolay !

Siz de sitenize Kargopark kurulumunu gerçekleştirin, site yönetimini daha kolay gerçekleştirin.

Satış ekibimizle iletişime geçmek için tıklayın.

DAHA FAZLA BİLGİ AL