KARGOPARK BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Kargo teslim alımını zamandan bağımsız hale getiren, pratik ve yenilikçi bir ortak kargo istasyonu çözümü olan Kargopark, herkesin erişebilmesi için hiç durmadan Türkiye’nin dört bir yanında teslim noktalarını arttırmaya devam ediyor! Kargopark’ı , Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol alışverişlerinizde de tercih edebilirsiniz.

Kargo teslim noktalarını günden güne arttıran Kargopark şu anda İstanbul ve Bursa başta olmak üzere 3 şehirde toplamda 80’den fazla ortak kargo teslim noktası ile kullanıcılara kargo teslim alımı süreçlerinde kolaylık sağlıyor. İstanbul’da birçok lokasyonda ve Bursa’da metro durakları gibi ortak kullanım alanlarında da Kargopark ortak kargo teslim noktaları yaygın olarak bulunuyor. Lokasyonlarını her geçen daha da arttıran Kargopark, hem süreçleri kolaylaştırıyor, hem de teslim noktası olan lokasyon sahiplerine yoğun bir insan trafiği sağlıyor.

Kargo bekleme, kargo şubesine gitme devri artık resmen sona erdi! Kargopark ile kullanıcılar, kargolarını diledikleri gün diledikleri saatte kendilerine gelen SMS ile veya Kargopark mobil uygulaması sayesinde teslim alabiliyor, kargo teslim alımı ile ilgili sorunları yaşamıyor. Kargopark teslim noktası olmak, ve şartlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Diğer blog yazılarımıza göz atın: https://kargopark.com/blog/

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

İnstagram

Linkedin