Kargopark iş ortakları arıyor! Kargopark olarak, kargo teslim noktası olmaya uygun şartları taşıyan ve bundan gelir elde etmek isteyen alan sahiplerine, kullanılan alanlar için kira getirisi elde edebilmelerine imkan sağlayan yepyeni bir sistemle karşınızdayız. Böylelikle hem dükkan sahiplerinin atıl alanlarından gelir elde etmelerine imkan sağlayarak iş ortaklarımıza kazan kazan ilişkisiyle alternatif gelir modeli oluşturmayı hem de kargo sahiplerinin gönderilerini kolaylıkla teslim edebilecekleri ve alıcıların kargolarına rahatlıkla ulaşabilecekleri lokasyon haritamızı genişletmeyi hedefliyoruz.

Ortaklık sistemimiz nasıl işliyor?

Kargopark kargo teslim noktası olmak için gerekli şartları sağlayan dükkan sahiplerinin başvuru formunu doldurarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru belirli şartlara tabi tutularak değerlendirildikten sonra iş ortağı adayımızla iletişim kurulur ve mevcut şartları sağladığı takdirde ortak kargo istasyonu sistemimize dahil olabilir. iş ortakları

Kargo İstasyonu Olmak İçin Şartlar nedir?

İş ortağı adayımızın gönderi sahipleri ve alıcılar için kolay ulaşılabilir ve işlek bir yerde bulunmasıkargo teslim noktası için ayırabilecekleri 3 veya 6 metre  ölçülerinde düz zemine sahip olmaları ve son olarak aktif internet bağlantısı ve kesintisiz güç kaynağı bulundurmaları gerekmektedir.

İş ortaklarımız nasıl gelir elde edecek?

İş ortağımız başvuru süreçleri ve dükkan içerisine yapılacak kurulumun tamamlanmasının ardından aylık olarak iş ortağımızın hesabına yatacak kira bedeliyle gelir etmiş olacaktır. Buna ek olarak da lokasyonunuzun tarfiğini artırabilecek, kargolarını da diledikleri zaman alabilecekler, bu sayede evde, işte kargo bekleme dönemi sona erecek, teslim edilemeyen kargoları almak için şubeye gitme, kargo teslim alma için evde hapis kalma gibi sorunların tamamına yenilikçi bir çözüm getirilerek kargo sahipleri çok daha rahat ve sorunsuz bir şekilde kargolarını teslim alabileceklerdir. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen Kargopark Ortak Kargo İstasyonları, alanınızın güvenliğini arttırmada da yardımcı olacaktır.

Eğer siz de iş ortağımız olmak ve Kargopark hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız satış ekibimizle iletişime geçin.