Aşağıdaki formu doldurarak başvur!


Kargopark lokasyonu ol ve ek gelir elde et!

Kargopark iş ortakları arıyor! Kargopark olarak, kargo teslim noktası olmaya uygun şartları taşıyan ve bundan gelir elde etmek isteyen alan sahiplerine, kullanılan alanlar için kira getirisi elde edebilmelerine imkan sağlayan yepyeni bir sistemle karşınızdayız. Böylelikle hem dükkan sahiplerinin atıl alanlarından gelir elde etmelerine imkan sağlayarak iş ortaklarımıza kazan kazan ilişkisiyle alternatif gelir modeli oluşturmayı hem de kargo sahiplerinin gönderilerini kolaylıkla teslim edebilecekleri ve alıcıların kargolarına rahatlıkla ulaşabilecekleri lokasyon haritamızı genişletmeyi hedefliyoruz.

Ortaklık sistemi nasıl işler?

Kargopark kargo teslim noktası olmak için gerekli şartları sağlayan dükkan sahiplerinin başvuru formunu doldurarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru belirli şartlara tabi tutularak değerlendirildikten sonra iş ortağı adayımızla iletişim kurulur ve mevcut şartları sağladığı takdirde ortak kargo istasyonu sistemimize dahil olabilir.

İş ortaklığı şartlarımız nelerdir?

  • 7/24 kullanıma açık,
  • işlek ve yaya trafiği yoğun,
  • ulaşımı ve erişimi kolay,
  • 3-6 metre düz bir alanı olan,
  • aktif internet ve elektrik bağlantısı olan konumlar uygundur.

İş ortaklarımız nasıl gelir elde edecek?

İş ortağımız başvuru süreçleri ve dükkan içerisine yapılacak kurulumun tamamlanmasının ardından aylık olarak iş ortağımızın hesabına yatacak kira bedeliyle gelir etmiş olacaktır. Buna ek olarak da lokasyonunuzun trafiğini artırabilecek, kargolarını da diledikleri zaman alabilecekler, bu sayede evde, işte kargo bekleme dönemi sona erecek, teslim edilemeyen kargoları almak için şubeye gitme, kargo teslim alma için evde hapis kalma gibi sorunların tamamına yenilikçi bir çözüm getirilerek kargo sahipleri çok daha rahat ve sorunsuz bir şekilde kargolarını teslim alabileceklerdir. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen Kargopark Ortak Kargo İstasyonları, alanınızın güvenliğini arttırmada da yardımcı olacaktır.

Entegrasyona Sahip Kargo Firmaları

Kargopark Nedir?

Kargonuzu 7/24, temassız ve sorunsuz teslim alabileceğiniz, farklı kargo firmalarının aynı lokasyona kargo bırakmasını sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek ortak kargo istasyonudur. 

Kargopark Nerelerde Var?

Tüm Lokasyonlar İçin Tıklayınız

Slide KARGOPARK ÜRÜNÜMÜZ 7/24 Kamera ile izlenir.
3 ila 6 metre alana kurulur. Esnek sayıda göze sahiptir.
QR kod veya SMS ile kargo teslim alımına imkan sağlar.
İletişim 7/24
Kargo
İSTASYONU

BLOG

Kargopark tarafından üretilen içeriklerle site, ofis veya kurumunuzun yönetimini kolaylaştırın ve Kargopark’la ilgili gelişmeleri yakından takip edin.

Kargopark Büyümeye Devam Ediyor

Şubat 15th, 2021|

KARGOPARK BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR! Kargo teslim alımını zamandan bağımsız hale getiren, pratik ve yenilikçi bir ortak kargo istasyonu çözümü

Blog’a Git