Kolay Kargo Şubesi : Kargopark

Kargo günümüzde en sık kullanılan hizmetlerden birisidir. Özellikle teknolojinin gelişmesine bağlı olarak değişen alışveriş alışkanlıklarımızın en önemli ihtiyaçlarından birisi haline gelen kargo, mutlaka müşterinin memnun olacağı bir biçimde hizmet etmelidir. Peki kolay ve rahat bir kargo hizmeti nasıl olur? Biraz bundan bahsedelim. Kullanıcıların kargo konusunda en çok şikayet ettikleri konu kargonun gelmesini beklemeleridir. Örneğin sırf kargo gelecek diye gün içinde işlerini halledemeyen ve evde ya da iş yerinde beklemek zorunda kalan insanlar bulunmaktadır. İşte bu, kargo konusunun en önemli problemlerinden birisidir. Bununla beraber kargoların güvenilir bir biçimde teslim edilememesi ve hizmetin yoğunluktan ötürü yavaş olması da kullanıcıların rahatsız olduğu diğer konuların başında gelmektedir.

KARGOPARK SİZE DESTEK OLUYOR

İş yeri, kurum, site ya da rezidans gibi noktalarda kurulan, yaşam alanlarının güvenliğini arttırmaya yardımcı, kargo teslim alımını self servis hale getiren, zaman ve maliyet sorunlarına karşı oluşturulan 7/24 kamera sistemi ile izlenilebilir, ortak kargo istasyonu çözümü Kargopark, herkese kolay, güvenilir ve rahat bir kargo hizmeti sunmaktadır. Toplu yaşam alanlarında belirli noktalara yerleştirilen bu istasyon kargo firmalarıyla entegre bir biçimde çalışmakta ve kargo teslimlerini basit bir hale getirmektedir.

Kargo konusunda yaşanan sıkıntılar nedir?

  • Dairede yaşayan ya da iş yerindeki çalışan adreste bulunmadığı zaman, site yönetimi ya da kurum güvenliği gelen kargo görevlisini güvenlik sebeplerinden dolayı içeri almak istemiyor, bu da birtakım sorunlara neden oluyor.
  • Adreste bulunmayan kargo paketi; sahibine tebligat bırakılarak kargo şirketi şubesine geri götürülüyor. Bu da kargo sahibinin tekrar oradan oraya gitmesine ve zaman kaybetmesine neden oluyor. Hatta bazı kargolar sırf teslim alınamadığı için geri gönderiliyor. Bu da hem zamandan hem de nakitten zarar edilmesine neden oluyor.
  • Kargo sahibi için paketlerin, kargo şubesinden mesai saatleri içinde teslim alınması zor bir süreç oluyor. Çünkü özellikle çalışan bireyler bu saatlerde kargo firmasına gidemiyor.
  • Kargo gönderileri için şubeye gitmek ya da kargo personeli çağırmak durumunda kalınıyor.

Kargopark avantajları nelerdir?

  • Kargo sahibi adreste bulunmadığında, yönetime sorun olarak yansımıyor. Kişiler kargolarını Kargopark istasyonundan rahatça teslim alabiliyor.
  • Kargo, şubeye geri götürülmüyor. Alıcısını istasyonda bekliyor.
  • Kargo sahibi, kargosunu alabilmek için şubeye gitmek zorunda kalmıyor.
  • Sahibi kargoyu değil, kargo sahibini bekliyor.

 

Kargo süreçlerinde daha fazla kontrol, ekstra güvenlik ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL