Kurumsal Kargo Problemleri ve Çözümleri

Kurumsal firmaların ve büyük ofislerin en büyük ihtiyaçlarından birisi de kargo hizmetidir. Kargo süreçleri firmalara her zaman için büyük problem olmuştur. Bu nedenle kurumsal kargo anlamında mutlaka iyi çözüm önerilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Peki kurumsal firmaların kargo konusunda rastladığı sıkıntılar nelerdir? Öncelikle bundan bahsedelim daha sonra da çözüm önerilerini anlatalım.

Kurumsal Kargo Sorunları

Güvenlik hususu:

Gelen kargo görevlisinin güvenlik nedeniyle kurum içerisine alınması veya alınmaması büyük bir sorundur. Muhatabına ulaşamayan görevli maalesef kargoları ya geri götürür ya da kurumda yer alan güvenliğe teslim eder. Bu da bazen karışıklıklara ve aksaklıklara neden olmaktadır. Zamanında teslim edilmeyen kargolar mağduriyet yaratır.

Ücretler:

Kargo firmaları ile anlaşma yapılmadığı zaman kurumsal anlamda ciddi oranda yüklü miktar kargo hizmetlerine ödenmektedir. Bu da kurumların gider kalemlerinin artmasına ve ay sonunda bütçede ciddi bir zarara sebep olmaktadır. Kurumsal kargo söz konusu olduğu zaman mutlaka bir firma ile anlaşma sağlamak masrafları minimize edecektir.

Hızlı teslimat:

Kurumlar gönderdikleri ya da teslim aldıkları kargoların hızlı bir biçimde gidip gelmesini istemektedir. Bu nedenle iyi bir firma ile anlaşma sağlamak bu ihtiyacı giderecektir.

Çalışanların memnuniyeti:

Kurum içerisinde çalışan bireyler de kimi zaman kargo beklemektedir. Fakat güvenlik sebebiyle içeri alınmayan kargo görevlileri kargoyu kişiye teslim edememekte bu da sorun yaratmaktadır. Çalışanların istedikleri zaman kargo alabilmeleri için mutlaka bir çözüm sunulmalıdır.

KARGOPARK YANINIZDA

Kargopark, kurum içerisinde yaşanan kargo sorunu ve mağduriyetlerini gidermek için 7 gün 24 saat çalışan bir kargo istasyonudur. Kurum binalarında önemli noktalara konumlandıran bu istasyonlar birkaç bölmeden oluşmaktadır. Kişiler bu bölmelerden kargo teslim alabilmektedir. Kargopark’ın kurumsal firmalara sunduğu bir diğer avantaj da kişiye özel şifreli ve kamera ile izlenen üst düzey güvenlikli istasyonların olmasıdır. Bu sayede kurumsal firma çalışanları ve yöneticiler kargolarını gönül rahatlığıyla teslim alıp, teslim edebilir.

Eğer sizlerin de kurum olarak kaliteli bir kargo hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka Kargopark’ın hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Daha fazla kontrol, ekstra güvenlik ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL