Self Servis Kargo İstasyonu

Self servis kargo istasyonu sitelere, rezidanslara, toplu yaşam alanlarına kurabileceğiniz bir ortak kargo istasyonudur. Kargo firmaları teslimatlarını bu istasyona gerçekleştirir, kargo sahipleri de buradan teslim alırlar.

KULLANILMADIĞINDA NE OLUR?

Kargo alıcı adreste olmadığı takdirde şubeye geri gönderilir, süreç uzar. Kargo teslim görevlileri kargoyu güvenlik/danışma gibi bir yere bıraktığında güvenlik zaafiyeti oluşmuş olur.

Kargo şubelerinin mesai saatleriyle, normal mesai saatleri paralel olduğu için çoğu zaman teslimatlar gerçekleşemiyor. Farklı kişilere teslim edilen veya kaybolan kargolar ciddi evrak, kıymetli eşya kaybı gibi zararlara yol açarlar.

Kargo çalışanlarının yaşam alanları içerisinde sürekli rutlarda bulunması ses ve gürültü kirliliğine yol açar. Çocukların rahatlıkla oynadıkları sitelerde sürekli olarak kargo araçlarının yollardan geçmesi güvenlik açığı oluşturmaktadır.

Kargo’nun teslim olacağı zaman tam olarak bilinmemekte ve belirsizlik oluşturmaktadır. Kimi zaman kargoyu teslim almak için çevredeki insanlardan veya komşulardan rica edilmektedir.

Türkiye’nin önde gelen yenilikçi self servis kargo istasyonu Kargopark’tır.

Kargopark Ortak kargo istasyonu kargom nerede dolap site yönetimi profesyonel

Kargopark’ın Faydaları Nelerdir?

  • Kargopark bir self servis kargo istasyonudur. Yukarıda yazdığımız tüm sıkıntıları rahatlıkla çözmektedir.

  • Kargo sahibi adreste bulunmasa bile dolap aracılığıyla kargosu teslim alınır. Kargo şubeye geri götürülmez, kişi istediğinde dolaptan kargosunu teslim alır.

  • Kargo teslim alınması için yönetim ve çalışanlar arasındaki diyaloglar/sorunlar giderilmiş olur

  • Kargoyu teslim alacak kişi şubeye gitmeden kargoyu teslim alır.

  • Kimsenin kargoyu beklemesine gerek kalmaz çünkü kargo çalışanları teslimatı dolaba gerçekleştirir.

  • Zaman ve personel maliyeti ortadan kalkmış olur.

SELF SERVİS KARGO İSTASYONU NASIL ÇAILIŞIR?

Öncelikle yöneticiyseniz yaşam alanıza Kargopark kurulumu için hemen bizimle iletişime geçin.

Kargopark geliştiricisi olan yazılım sektörünün önde gelen firmalarından Senkron Yazılım ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Eğer yönetici değilseniz yöneticinizie Kargopark’tan bahsedin. Kargonuzu bir self servis kargo istasyonu olan Kargopark’tan teslim almak için, yaşam alanınıza kurulmuş olan Kargopark noktasına gelin.

Kargonuz, kargo firması tarafından dolaba bırakıldığında tarafınıza bir SMS gelmiş olacak. Dolapta bulunan ekrana telefonunuza otomatik olarak gönderilmiş teslimat kodunu ve kimlik bilgilerinizi girin.

Bu işlemi yaptıktan sonra kargo elemanının kargonuzu bıraktığı dolabın kapağı otomatik olarak açılacak. Bu açılan dolap içerisinde kargonuz sizi bekliyor, kolaylıkla teslim alın. İşte bu kadar basit.

Hemen siz de bu basitliği kendi yaşam alanınızda yaşayın.

Aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçin.

HEMEN KARGOPARK SAHİBİ OLUN