Sitelere Özel Kargo Çözümü

Toplu yaşam ve çalışma alanlarında kargo süreçleri her zaman bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu problemin başlıca sebeplerinden biri hane halkının çalışıyor olması ve mesai saatleri içerisinde teslim edilecek kargoları alacak bir kişi olmamasıdır.

sitelere özel kargo çözümü

Kargo firmaları da bu nedenden dolayı kargo teslimi muhatabını bulamamakta ve kargoları güvenlik çalışanlarına teslim etmektedir.

Ancak kargoların güvenlik çalışanları tarafından teslim alınması site yönetimleri için birçok problemi beraberinde getirmekte dolayısıyla da büyük oranda yasaklanmaktadır.

Kargo çalışanları teslim edemedikleri kargoları şubeleri geri göndermekte ve sonuç olarak herkes mağdur olmaktadır.

Bu mağduriyeti gidermek için geliştirilmiş olan Kargopark, tüm kargoların teslim edilip; teslim alınabileceği bir 7/24 kargo istasyonu çözümüdür.

Sitelerde uygun bir noktaya yerleştirilen Kargopark’ta çeşitli ebatlarda birçok bölme bulunur, bu bölmelere küçük, büyük birçok paket rahatlıkla yerleştirilebilir.

Site sakinleri Kargopark’ın sağladığı çözümlerle mağduriyetten kurtulacak ve rahat edeceklerdir, bu doğrultuda site sakinlerini ikna etmek hiç de zor olmayacaktır.

Kargopark’ın şifreli, kameralı ve üst düzey güvenlik teknolojileriyle donanmış olmasıyla da tüm sakinlerin kargoları güvende olacaktır.

Sadece bizim dediklerimizle kalmasın, müşterilerimizden Dumankaya Konsept Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Yılmaz’la yaptığımız röportajı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kargopark hakkında detaylı bilgi almak için butona tıklayın.

HEMEN KARGOPARK SAHİBİ OLUN