Son aylarda yaşadığımız pandemi süreci ile beraber hayatımızda birçok alanda değişiklikler meydana geldi. Hayatımıza sosyal mesafe kavramı girdi, hijyen çok daha büyük bir önem kazandı, günlük hayattaki birçok işlemimizi temassız olarak yapmaya başladık.


Bu süreç, tabi ki insanlarda kargo teslimatları konusunda da çekinceler meydana getirdi.

İnternet alışverişlerinin bir çoğunda, olası sağlık risklerini ortadan kaldırmak için temassız teslimat seçeneği şeklinde bir seçenek ortaya çıktı. Bu şekilde insanlar kendilerini daha güvende hissetti.

Kargo teslim süreçlerindeki temassız teslimat durumunu, iki taraf için de çok daha kolay ve eforsuz hale getiren bir ürün olan Ortak Kargo İstasyonu Kargopark, site, rezidans toplu yaşam alanlarına kurulan ve bu yaşam alanları sakinlerinin kargolarını diledikleri zaman teslim alabileceği, temassız teslimat sunan bir akıllı dolap çözümüdür.

Kuryeler, Kargopark Ortak Kargo İstasyonundaki 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenen kilitli gözlere teslimat yaparlar. Kargo sahipleri, diledikleri zaman kargolarını ortak kargo istasyonundan alabilirler. Böylece Kargo sahibi evde olmadığında şubeye geri dönen kargolar gibi birçok sorun ortadan kalkar.

Tamamen temassız teslimat ile hijyen korunmuş, olası sağlık risklerinin de önüne geçilmiş olur.

Senkron Yazılım hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın