Ulaşmayan Kargo Problemleri ve Çözümü 

Kargo Problemleri

Günümüzde, alışveriş sitelerinin de büyük katkısıyla, internetten alışveriş yapmak çok fazla yaygınlaştı ve normalleşti. Alışveriş siteleri inanılmaz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve çeşitlilik çok fazla. Bu durum da internetten neredeyse her türlü şeyin sipariş edilebileceği anlamına geliyor. Hal böyle iken, kargo şirketleri için de büyük bir iş yükü oluşuyor.

Ancak tüketicilerin kargo firmaları ile gerçekten çok fazla şikayetleri var. Zamanında ulaşmayan kargolar, hiç ulaşmayan kargolar, müşteri – kargo firması arasındaki iletişim kopukluğu, eksik gelen ürünler, paketin müşteri evde değilken gelmesi, şubeye geri dönmesi ve daha nicesi. 

Nasıl Çözülür ?

Tüm bu sorunları ortadan kaldıran bir çözüm olarak ortaya çıkan Ortak Kargo İstasyonu Kargopark, kargo bekleme durumunu farklı bir boyuta taşıyor. Kargo teslim alımını self servis haline getiren Kargopark, site, rezidans ve toplu yaşam alanlarına kurulan ve bu alanlarda yaşayanların kargo ile ilgili sorunlarına bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Kargopark Ortak Kargo İstasyonu, 7/24 kamera sistemi ile izlenebilir ve toplu yaşam alanlarının güvenliğini de artırmaya yardımcı olur. Kargo sahibi evde bulunmadığında bu durum site yönetimine sorun olarak yansımaz. Gelen kargo ortak teslim noktasındaki dolaba konulur ve teslimat tamamlanmış olur, işte bu kadar basit !

Kargom nerede kaldı, ben evde yokken gelir mi, hangi şubeye geri dönmüş, şu anda nerede gibi sorulara artık gerek yok. Kargopark kargonuzu dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte teslim almanıza olanak sağlar. Kargonuz teslim noktasına ulaştığında size bir bilgilendirme mesajı gelir ve kargonuzu dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Kargonuz, kilitli dolapta siz onu teslim alana kadar güvende kalacak.

Kargopark ile tüm bu sorunları ortadan kaldırın, site sakinlerinin memnuniyetini arttırın ! 

Siz de sitenize Kargopark kurulumunu gerçekleştirin, site yönetimini daha kolay gerçekleştirin.

Satış ekibimizle iletişime geçmek için tıklayın.

DAHA FAZLA BİLGİ AL