Online alışverişlerinizde siparişlerinizi size en yakın Opet Ultrakargo noktasından 7/24, temassız ve pratik şekilde teslim alabilirsiniz. Yol üstündeki uğrak noktanız olan Opet istasyonunu 7/24 ulaşabileceğiniz sipariş teslim noktanıza dönüştürebilir, istasyonlarda kurulu olan otomatlardan temassız teslimat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yenilikçi ve teknolojik markamızla sunduğumuz hizmet anlayışını daha ileriye taşıyoruz. Sizleri imzalar, form doldurmalar, kargo şubesi aramalardan kurtarıyor; 3 gün içerisinde 7/24 ulaşabileceğiniz, temassız ve pratik teslimat imkânı sunuyoruz.

Siz de siparişlerinizi Ultrakargo ile teslim almak istiyorsanız işte izleyeceğiniz 4 adım: Online alışverişinizi tamamlarken teslimat noktası kısmında size uygun olan Opet Ultrakargo Teslimat Noktası seçilir. Kargo paketi kargo firması tarafından size özel dolaplara yerleştirilir. Ardından teslimat bilgisi ve tek kullanımlık şifre SMS olarak cep telefonunuza gönderilir.

Kargo paketinizin bırakıldığı lokasyondaki Ultrakargo otomat ekranından size gönderilen şifreniz ve kimlik bilginiz girilir. Girdiğiniz şifre ve kimlik bilgisi ile kargo paketinizin dolabı açılır ve teslimatınız tamamlanır. Kargopark güvencesiyle verilen bu hizmetin geçerli olduğu online alışveriş noktalarına kargopark.com sitesinden ulaşabilirsiniz.


Ultrakargo İstasyon Listesi