Pandemi ve Online Alışverişlerdeki Artış

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca süregelen pandemi süreci, online alışverişlerde ciddi manada bir artışa sebebiyet verdi. Bu artış öyle bir dereceye geldi ki, kargo firmaları oluşan talepleri karşılamada ve teslimatlarda ciddi sorunlar yaşamaya başladılar.

Ancak kargolarla ilgili, pandemi sürecinden çok daha önceden beri süregelen bir sorun var. Online ortamda yapılan alışverişlerde insanların sıkça mağdur olduğu teslimat konusu.

Gönderi sahiplerinin büyük bir çoğunluğu “ben evde değilken kargom gelir mi, şubeye gitmek zorunda kalır mıyım?” sorularını kendilerine soruyorlar. Bunlara bağlı olarak kişilerin günlük yaşamlarında kimi zaman işleri aksıyor, kimi zaman sabırsızca evde bekleyip teslimatlarının yapılmasını bekliyorlar. Bu gibi durumlar, tabi ki kargo sahiplerinin canını bir hayli sıkıyor.

Neyse ki bu soruna artık yenilikçi ve kullanımı rahat olan bir çözüm var: Kargopark Ortak Kargo İstasyonu. Kargopark, yolunuzun üzerindeki kargo istasyonudur. Metro durakları, petrol istasyonları gibi açık alanlara da kurulabilen Kargopark, kargo sahiplerinin günlük koşuşturmacasında kargo durumları ile ilgili kafalarının rahat olmasını sağlıyor. Gönderi sahibi, paketinin kullanacağı güzergaha yakın bulunan bir Kargopark Ortak Kargo İstasyonuna teslim edilmesini isteyebilir. Bu sayede kargo sahibi, kargosu Kargopark dolabına teslim edildiğinde, paketini dilediği zaman teslim alabilme özgürlüğüne kavuşmuş olur.

Evde değil misiniz?
Şubeye gitmek istemiyor musunuz?
Meşgul müsünüz?
Sorun değil! Kargopark Ortak Kargo İstasyonuna teslim edilen gönderilerinizi haftanın 7 günü, günün 24 saati dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Paketiniz siz onu teslim alana kadar 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen dolaplarımızda güvenle saklanır, dolapları sizden başka kimse açamaz.

Yolunuzun üzerindeki kargo şubesi Kargopark ile, kargonuzu dilediğiniz saatte ve dilediğiniz günde teslim alma rahatlığını yaşayın. Kargopark sayesinde: Evde beklemenize gerek yok. Şubeye gitmenize gerek yok. Teslimat ile ilgili endişe etmenize gerek yok. Kargopark hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçin.

Plus